Objavljen razpored za prve tri dni festivala Terraneo

FESTIVALSKI DNEVNI RAZPORED (7. – 08. – 09/08/2012.)

OPOMBA: celoten festivalski urnik bo objavljen v drugi polovici julija. 

Torek, 07. avgusta

TERRA STAGE

Thievery Corporation Live (usa)
Friendly Fires (uk)
Groove Armada DJ Set (uk)
The Ting Tings (uk)
Gatuzo (cro)

 

AQUA STAGE

65daysofstatic (uk)
The Notwist (ger)
Anna Calvi (uk)
Vuneny (bih)

Jarboli (srb)

AERO STAGE

Future Islands (usa)
MJ Cole (uk)
Max Tundra (uk)
Goribor (srb)
Ilija Rudman (cro)
Ola Horhe (srb)


Muzika.HangaR

Mr Dirty Hairy (uk)
Gdin Smeđi Šećer (cro)
Jopa (cro)

Fitz (irl)

Pips (cro)

Red Bull Music Academy

Axel Boman ( swe )
Gerd Janson (ger)
Jogarde (cro)


bonbon kupola:

terraneo iPlay battles
TAKE ME OUT! [TAKE ME OUT crew] (cro)

 

Sreda, 08. avgusta

TERRA STAGE

The Roots (usa)
The Vaccines (uk)
The Horrors (uk)
Digitalism (live) (ger)

AQUA STAGE

Stephen Malkmus & The Jicks (can) (usa)
Dan Mangan (can)
We Were Promised Jetpacks (sct)
Kandžija (cro)
Mika Male (cro)
AERO STAGE

Beardyman (uk)
The Very Best (mal/swe)
tUnEyArDs (usa)
Dječaci (cro)
Baris K (tur)
DJ Brka (srb)
Žoambo Žoet Workestrao (slo)


Muzika.HangaR

Eddie C (can/ger)
Pytzek (cro)
Kompleks (srb)
Mersenne (tur)
Mique (slo)

Red Bull Music Academy

Disclosure live (uk)
xxxy (uk)
Seiji (uk)
Eddy Ramich (hr)

bonbon kupola:

terraneo iPlay battles
Rea & Yesh (cro) 

Četrtek, 09. avgust

TERRA STAGE

The xx (uk)
Wild Beasts (uk)
Parov Stelar Band (live) (au)
Erotic Biljan & His Heretics (cro)
AQUA STAGE
Jon Spencer Blues Explosion (usa)
Swans (usa)
Future of The Left (uk)
The Toronto Drug Bust (slo)
AERO STAGE
Aeroplane (be)
DâM-FunK (live) (usa)
Yip Deceiver (usa)
Elemental (cro)
Golem (cro)

Funky Junkie (srb)

Muzika.HangaR

Rahmanee (ser)
Filip Motovunski (cro)
Chatko (cro)
Danny Bwoy (cro)
Juice (cro)

Red Bull Music Academy

DâM-FunK DJ set (usa)
Cid Rim live (austria)
Nightwave (uk)
Maja Milich (cro)

bonbon kupola:
terraneo iPlay battles
Mixtape (cro)

 

Petek, 10. avgusta

bonbon kupola
terraneo iPlay battles
Critical invaders (cro)

Akustika stage 

ponedjeljak, 6. kolovoza
Nellcote (cro)
Beta Bombe (cro)

utorak, 7. kolovoza
And The Kid (cro)
Sara Renar (cro)

srijeda, 8. kolovoza
Vlasta Popić (cro)
Queen of Sabe (cro)

četvrtak, 9. kolovoza
Choco Jazz (cro)
Embassy 516 (cro)

petak, 10. kolovoza
Melita Sabljo (cro)
Emil Töpfer (cro)

Povezani članki:

Značke: