Video dneva za vas izbira RockOnNet Crew

www.rockonnet.com

Leto je ponovno naokoli in zadnji teden je v rubriki Video dneva za vas izbira tradicionalno namenjen izboru naših sodelavcev.

V letošnjem letu smo vam pripravili skoraj 1600 avtorskih prispevkov – novic, recenzij, intervjujev, koncertnih vtisov ter reportaž s partijev in festivalov – videospote pa je za vas izbiralo 51 tujih in domačih glasbenikov. 2011 je bilo za nas pomembno tudi zato, ker smo uspeli prenoviti spletno stran ter naše delo na ta način še bolj približati bralcem.

RockOnNet ni največji slovenski glasbeni portal in naši članki niso delo profesionalnih novinarjev. Vse kar vidite na tej domeni, vključno s spletno podobo, je rezultat truda in znanja naše ekipe. Smo študentje, dijaki, programerji, zgodovinarji, oglaševalci, očetje, mame, invalidi, zaposleni za nedoločen čas, brezposelni in samozaposleni, FDV-jevci, elektrotehniki, amaterski pisatelji, psihologi, biologi in prevajalci. Ter še kaj.

Pišemo pa o muziki. Tisti, ki nam je všeč in ker jo imamo radi.

Srečno 2012!

Uredništvo

Povezani članki: